nivo slider image

Pomoc Psychologiczno Pedagogiczna

https://www.gov.pl/web/zdrowie/opieka-psychologiczna

POMOC PSYCHOLOGICZNO- PEDAGOGICZNA

W Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Konarach

W okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVIT-19

DRODZY RODZICE I UCZNIOWIE

Ponieważ w dalszym ciągu większość uczniów pozostaje w zdalnym nauczaniu przypominamy, że również podczas tego nauczania nasi pedagodzy pozostają do Waszej dyspozycji.

Zachęcamy do kontaktowania się z nami w przypadku wystąpienia trudności w funkcjonowaniu dziecka, niepokoju związanego z przedłużającą się sytuacją pandemii, braku motywacji do nauki, rozdrażnienia wynikającego z okresu dorastania, obaw dotyczących wyboru dalszej ścieżki edukacyjnej, lęku dziecka przed utratą przyjaciół, brakiem kontaktu z rówieśnikami zrozumienia emocji dorosłych w sytuacjach trudnych, dbania o bezpieczeństwo własne oraz innych.

Nasi pedagodzy postarają się pomóc, doradzić, udzielić wsparcia w możliwy sposób, zaproponować rozwiązania.

W przypadku wystąpienia potrzeby uzyskania porady i pomocy prosimy o bezpośredni kontakt z panią Anita Arendarczyk lub panią Magdaleną Kubas za pośrednictwem dziennika Librus, oraz platformy Microsoft Teams.

W sytuacjach wymagających bezpośredniej rozmowy, istnieje możliwość spotkania z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego na terenie szkoły.

Polecamy również bieżące śledzenie  informacji zamieszczanych przez pedagogów w dzienniku elektronicznym Librus, są to między innymi: dyżury pedagoga, artykuły dotyczące sytuacji wychowawczych, artykuły dotyczące preorientacji zawodowej itp.

SERDECZNIE POZDRAWIAMY I ŻYCZYMY ZDROWIA

Kalendarz
lipiec 2024
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Konarach
Konary, ul. Szkolna 13, 32-031 Mogilany, tel.: 12 270 41 42, e-mail: spkonary@poczta.onet.pl
Copyright by www.spkonary.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content