
Na zajęciach w klasie 2 gościliśmy Panią Kasię, mamę Stefana. Gimnastykowaliśmy nasze mózgi, poznaliśmy ciekawostki o pszczołach, a nawet spróbowaliśmy pysznego miodku 🐝🍯 Pani Kasia poprowadziła również zajęcia z photonami. Jak widać, nasze „maluchy” spacerowały po sali, a drugaki już wiedzą, jak się nimi posługiwać. Bardzo dziękujemy za poświęcony czas! 🤩
Więcek zdjęć w zakładce Ciekawotki z naszych lekji

