
Grupy Liski oraz Grupa Misie wzięły udział w IV Gminnym Konkursie Tanecznym Przedszkoli ,,Hop, Hop – Zdrowy Skok,, i tanecznym krokiem💃🕺 wskoczyli na II i III miejsce podium 🥈. Ogromne brawa dla naszych medalistów 👏👏. Dzisiejsze wydarzenie wprowadziło nas w taneczny nastrój, a dzieci bawiły się przy tym wyśmienicie.

