nivo slider image nivo slider image

Pracownicy

DYREKTOR

SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM MARII KONOPNICKIEJ W KONARACH WRAZ Z ODDZIAŁAMI PRZEDSZKOLNYMI

 

MGR ANNA STOPA

Ekonomista, pedagog, neurologopeda.

Nauczyciel mianowany. Miłośniczka przyrody, muzyki oraz narciarstwa alpejskiego.

           Praca Dyrektora w placówce oświatowej zawsze zachodzi poprzez interakcję między ludźmi. Dzieci, Rodzice i Nauczyciele tworzą wspólnotę uczących się. Nieustannie na siebie wpływają. Szkoła jest jak żywy organizm, a nauczanie to dynamiczny proces. Kluczem do prawidłowego działania Szkoły jest otwartość i szczerość wzajemnych relacji.

          Bardzo zależy mi na tym by nasi uczniowie wynieśli ze Szkoły poczucie, że każdy z nich jest wyjątkowy, a świat stoi przed nimi otworem. Taki jest duch Szkoły w Konarach.

MGR ANITA ARENDARCZYK –WICEDYREKTOR,  PEDAGOG SZKOLNY, TERAPEUTA BIOFEEDBACK, OLIGOFRENOPEDAGOG

ANITA ARENDARCZYK O SOBIE:

           Jestem nauczycielem mianowanym, absolwentką studiów pedagogicznych o specjalności pedagogika społeczno- opiekuńcza, jak również studiów podyplomowych z zakresu oligofrenopedagogika. Ukończyłam studia z edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej z językiem angielskim. W szkole pełnie funkcje pedagoga i nauczyciela wspomagającego. W wolnych chwilach lubię czytać książki i pracę w ogrodzie.

 

 

Szkoła Podstawowa

MGR ANITA MALEC –  NAUCZYCIEL JĘZYKA POLSKIEGO, BIBLIOTEKARZ, WYCHOWAWCA KLASY V

ANITA MALEC O SOBIE:

        Humanistka, dlatego uczę języka polskiego i historii. Odpoczywam, czytając książki. Niestety nie mam czasu na tę przyjemność w szkolnej bibliotece, której jestem opiekunką. Lubię chodzić po górach, poznawać świat, przebywać w miłym towarzystwie, czyli w szkole, z nauczycielami, z uczniami. Fascynuje mnie literatura polska, Polacy i Polska. Szkoła to moja pasja, gdyż jestem z nią związana  całe swoje życie. Niektórzy uważają, że uczę odkąd zaczęłam mówić.

 

MGR  RENATA BARTYZELNAUCZYCIEL JĘZYKA POLSKIEGO, WYCHOWAWCA KLASY VI

MGR AGNIESZKA CELUCHNAUCZYCIEL MATEMATYKI, WYCHOWAWCA KLASY VII

MGR DOROTA BUZUNNAUCZYCIEL CHEMII ORAZ BIOLOGII

LIC EDYTA DŁUGOSZNAUCZYCIEL FIZYKI I INFORMATYKI

MGR  MARCIN CHMIELNAUCZYCIEL INFORMATYKI ORAZ EDUKACJI DLA BEZPIECZEŃSTWA

MGR AGNIESZKA TUREKNAUCZYCIEL TECHNIKI, PEDAGOG PRZEDSZKOLNY I WCZESNOSZKOLNY

MGR URSZULA RUDZKANAUCZYCIEL JĘZYKA NIEMIECKIEGO,PEDAGOG PRZEDSZKOLNY I WCZESNOSZKOLNY

MGR EWELINA WYKAWYCHOWAWCA KLASY I, EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA, SURDOPEDAGOG, TERAPEUTA INTEGRACJI SENSORYCZNEJ

MGR ANNA WĄTOR CHMIELIKWYCHOWAWCA KLASY I, EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA, OLIGOFRENOPEDAGOG

MGR PAULINA ZAJĄCOLIGOFRENOPEDAGOG, PEDAGOG PRZEDSZKOLNY I WCZESNOSZKOLNY

MGR MARTA PIERZCHAŁA – WYCHOWAWCA KLASY II, EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA, WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE, ETYKA, OLIGOFRENOPEDAGOG

MARTA PIERZCHAŁA O SOBIE:

        Jestem nauczycielem dyplomowanym o specjalności edukacja wczesnoszkolna (Wyższa Szkoła Pedagogiczna w Krakowie) oraz wychowanie przedszkolne (Studium Wychowania Przedszkolnego w Krakowie). Ukończyłam studia podyplomowe z przedmiotu ”Wychowanie do życia w rodzinie” (Uniwersytet Jagielloński w Krakowie). Posiadam kwalifikacje do pracy z dziećmi z deficytami i dysfunkcjami rozwojowymi (kurs kwalifikacyjny z oligofrenopedagogiki). Mam uprawnienia egzaminatora OKE. Pracuję w szkole od 1986 roku.

 

MGR MAŁGORZATA BOĆKO – WYCHOWAWCA KLASY III, EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA, PLASTYKA, OLIGOFRENOPEDAGOG

MAŁGORZATA BOĆKO O SOBIE:

     Jestem  nauczycielką edukacji wczesnoszkolnej. Ukończyłam studia podyplomowe: socjoterapię i technikę oraz kursy kwalifikacyjne z zakresu oligofrenopedagogiki oraz sztuki. Praca z dziećmi jest dla mnie pasją. Podchodzę do niej z zaangażowaniem. Lubię u swoich wychowanków szczerość i spontaniczność. Nie lubię monotonii, a praca w szkole dostarcza mi coraz to nowych wyzwań. Szkoła to nie jedyna moja pasja. Wolny czas spędzam w ogrodzie, czytam książki, wędruję  po górach.

MGR RENATA SAGAN – WYCHOWAWCA KLASY VIII, NAUCZYCIEL JĘZYKA ANGIELSKIEGO ORAZ WĘGIERSKIEGO

RENATA SAGAN O SOBIE:

       Od 8 lat pracuję w szkole w Konarach. Uczę języka angielskiego w klasach 1 – 8. W pracy z młodszymi uczniami wiele czasu poświęcam na gry i zabawy oraz naukę poprzez piosenki, a wśród starszych grup kładę nacisk na umiejętność komunikacji. Let’s speak English then!

MGR URSZULA KULPIŃSKA –  NAUCZYCIEL PRZYRODY i GEOGRAFII, OLIGOFRENOPEDAGOG

URSZULA KULPIŃSKA O SOBIE:

      Jestem nauczycielem przyrody, geografii oraz oligofrenopedagogiem. Posiadam stopień awansu zawodowego nauczyciela dyplomowanego. Wolne chwile spędzam na wędrówkach górskich, jeździe na rowerze oraz czytaniu literatury.

MGR ALEKSANDRA OJCZYK – WYCHOWAWCA ŚWIETLICY, NAUCZYCIEL JĘZYKA ANGIELSKIEGO, WYCHOWAWCA KLASY IV

 

ALEKSANDRA OJCZYK O SOBIE:

Jestem absolwentką Uniwersytetu Pedagogicznego na kierunku filologia angielska oraz pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Jestem nauczycielem kontraktowym. Bardzo cenię pracę z dziećmi i podchodzę do niej z zaangażowaniem. W wolnych chwilach czytam książki oraz uprawiam sport – pływanie.

MGR EMIL KIEŁBOWICZ – NAUCZYCIEL MUZYKI

EMIL KIEŁBOWICZ O SOBIE:

           Absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie. Gram na instrumentach klawiszowych. Od września 2016 r. rozpocząłem pracę w Szkole Podstawowej w Konarach. W wolnym czasie jeżdżę na rolkach i słucham muzyki rockowej.

MGR AGNIESZKA SURÓWKA – NAUCZYCIEL HISTORII, WYCHOWAWCA KLASY IV

AGNIESZKA SURÓWKA O SOBIE:

          Jestem absolwentką Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, kierunek historia oraz historia z wiedzą o społeczeństwie. Interesuję się również psychologią i antropologią. Przez kilka lat prowadziłam kreatywne zajęcia dla dzieci (scrapbooking, tworzenie ozdób i biżuterii, szycie, wytwarzanie mydełek naturalnych).  W wolnych chwilach czytam, maluję. Bardzo lubię podróżować, poznawać nowych ludzi.

MGR JANUSZ JANIK – NAUCZYCIEL W-F, GIMNASTYKA KOREKCYJNA, TRENER KAJAKARSTWA

JANUSZ JANIK O SOBIE:

           Absolwent krakowskiej AWF, nauczyciel wychowania fizycznego. Prowadzę zajęcia sportowe i gimnastykę korekcyjną z dziećmi. Jestem trenerem kajakarstwa oraz współzałożycielem i trenerem  UKS Konary

MGR ŁUKASZ NOCOŃ NAUCZYCIEL W-F  TRENER PIŁKI NOŻNEJ

MGR MAGDALENA KUBAS NAUCZYCIEL RELIGII, WYCHOWAWCA ŚWIETLICY, PEDAGOG

MGR KAROL KOLCZAK – NAUCZYCIEL RELIGII

 

 

 

 

 

 

Oddziały Przedszkolne

 


MGR MAGDALENA OLEKSY ZBOROWSKA WYCHOWAWCA W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM 3-LATKÓW,PEDAGOG PRZEDSZKOLNY I WCZESNOSZKOLNY  

 

MGR JOLANTA MAJTYKA WYCHOWAWCA W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM 4/5-LATKÓW, JĘZYK ANGIELSKI

 

MGR SŁAWOMIRA SURMACZ HAJDUK WYCHOWAWCA W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM 6-LATKÓW,PEDAGOG PRZEDSZKOLNY I WCZESNOSZKOLNY   FILOLOG  JĘZYKA ROSYJSKIEGO , LOGOPEDA

        W szkole w Konarach pracuję od września jako wychowawca starszych przedszkolaków. Jestem nauczycielem kontraktowym edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej.
Praca z dziećmi daje mi dużo radości i satysfakcji, ponieważ robię to, co lubię. Cenię sobie ich szczerość, otwartość i niewyczerpaną wyobraźnię, codziennie uczymy się od siebie czegoś nowego.
Bardzo lubię czytać, jestem miłośniczką literatury rosyjskiej. W wolnych chwilach sięgam po opracowania na temat drugiej wojny światowej. Ważny jest dla mnie kontakt z przyrodą i zwierzętami.
 

MGR KATARZYNA KRAUSWYCHOWAWCA W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM 4/5-LATKÓW

KATARZYNA KRAUS O SOBIE:

        Jestem absolwentką Uniwersytetu Pedagogicznego, kierunek Pedagogika społeczno – opiekuńcza. Ukończyłam także studia podyplomowe na kierunku Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna. Ze Szkoła Podstawową w Konarach jestem związana już od kilku lat, obecnie jestem nauczycielką oddziału przedszkolnego.  W pracy z dziećmi najbardziej lubię ich spontaniczność oraz szczerość i nieskończona ilość pomysłów.  Swój wolny czas spędzam poznając nowe miejsca i ludzi, wędrując po górach, a także uprawiając sport.

MGR IZABELLA JURKIEWICZ – WYCHOWAWCA W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM 6-LATKÓW

IZABELLA JURKIEWICZ O SOBIE:

           Ukończyłam studia magisterskie na kierunku: Pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna z terapią pedagogiczną oraz studia podyplomowe: Przygotowanie pedagogiczne do pracy nauczycielskiej.  W pracy z dziećmi staram się kierować ich indywidualnymi możliwościami i potrzebami. Lubię ich bezpośredniość, swobodę ducha, spontaniczność.

Moje zainteresowania to literatura piękna oraz paralotniarstwo.

 

MGR MAGDALENA KRÓL WYCHOWAWCA W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM GRUPA 3 LATKÓW

         Jestem absolwentką Uniwersytetu  Pedagogicznego w Krakowie na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna oraz pedagogika społeczno- opiekuńcza. W pracy z dziećmi nigdy nic nie jest pewne na 100%, przez co praca z nimi jest codzienną przygodą. U przedszkolaków cenię spontaniczność, szczerość i uśmiech, którym zarażają wszystkich wokoło. Wolny czas spędzam czytając kryminały, chodząc po górach i spotykając się z przyjaciółmi.

 

 

 

W szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Konarach pracują także:

  1. Anna Boczarska – sekretarz szkoły
  2. Małgorzata Sikora – pomoc nauczyciela
  3. Bogusława  Bujas – pomoc nauczyciela
  4. Danuta Suder – woźna
  5. Małgorzata Opryszek – woźna
  6. Renata Trybała -woźna
  7. Renata Szostek – pomoc kuchenna

 

 

 

 

 

 

 

 

NASZA KADRA W DZIAŁANIU

 

Szkolimy się z pierwszej pomocy.

Kalendarz
Lipiec 2019
P W Ś C P S N
« Cze    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Najnowsze zdjęcia
IMG_20190228_102850 IMG_20190228_101944 IMG_20190228_101728 IMG_20190228_101310
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Konarach
Konary, ul. Szkolna 13, 32-031 Mogilany, tel.: 12 270 41 42, e-mail: spkonary@poczta.onet.pl
Copyright by www.spkonary.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.