nivo slider image nivo slider image

Pracownicy

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Konarach

 

mgr Anna Stopa

Ekonomista, pedagog, neurologopeda.

Nauczyciel mianowany.

Miłośniczka przyrody, muzyki oraz narciarstwa alpejskiego.

 

Praca Dyrektora w placówce oświatowej zawsze zachodzi poprzez interakcję między ludźmi. Dzieci, Rodzice i Nauczyciele tworzą wspólnotę uczących się. Nieustannie na siebie wpływają. Szkoła jest jak żywy organizm, a nauczanie to dynamiczny proces. Kluczem do prawidłowego działania Szkoły jest otwartość i szczerość wzajemnych relacji.

Bardzo zależy mi na tym by nasi uczniowie wynieśli ze Szkoły poczucie, że każdy z nich jest wyjątkowy, a świat stoi przed nimi otworem. Taki jest duch Szkoły w Konarach.

MGR ANITA ARENDARCZYK -WICEDYREKTOR, WYCHOWAWCA KLASY IV, PEDAGOG SZKOLNY, NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY
 
ANITA ARENDARCZYK O SOBIE:
Jestem nauczycielem kontraktowym, absolwentką studiów pedagogicznych o specjalności pedagogika społeczno- opiekuńcza, jak również studiów podyplomowych z zakresu oligofrenopedagogika. Ukończyłam studia z edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej z językiem angielskim. W szkole pełnie funkcje pedagoga i nauczyciela wspomagającego. W wolnych chwilach lubię czytać książki i pracę w ogrodzie.

MGR ANITA MALEC NAUCZYCIEL JĘZYKA POLSKIEGO, BIBLIOTEKARZ

sam_6080

ANITA MALEC O SOBIE:

Humanistka, dlatego uczę języka polskiego i historii. Odpoczywam, czytając książki. Niestety nie mam czasu na tę przyjemność w szkolnej bibliotece, której jestem opiekunką. Lubię chodzić po górach, poznawać świat, przebywać w miłym towarzystwie, czyli w szkole, z nauczycielami, z uczniami. Fascynuje mnie literatura polska, Polacy i Polska. Szkoła to moja pasja, gdyż jestem z nią związana  całe swoje życie. Niektórzy uważają, że uczę odkąd zaczęłam mówić.

 

MGR MARTA PIERZCHAŁA – WYCHOWAWCA KLASY I, EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA, WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE, ETYKA

Marta

MARTA PIERZCHAŁA O SOBIE:

Jestem nauczycielem dyplomowanym o specjalności edukacja wczesnoszkolna (Wyższa Szkoła Pedagogiczna w Krakowie) oraz wychowanie przedszkolne (Studium Wychowania Przedszkolnego w Krakowie). Ukończyłam studia podyplomowe z przedmiotu ”Wychowanie do życia w rodzinie” (Uniwersytet Jagielloński w Krakowie). Posiadam kwalifikacje do pracy z dziećmi z deficytami i dysfunkcjami rozwojowymi (kurs kwalifikacyjny z oligofrenopedagogiki). Mam uprawnienia egzaminatora OKE. Pracuję w szkole od 1986 roku; w Konarach od 16 lat.

 

MGR MAŁGORZATA BOĆKO – WYCHOWAWCA KLASY II, EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

Gosia Boćko

MAŁGORZATA BOĆKO O SOBIE:

Jestem  nauczycielką edukacji wczesnoszkolnej. Ukończyłam studia podyplomowe: socjoterapię i technikę oraz kursy kwalifikacyjne z zakresu oligofrenopedagogiki oraz sztuki.

Praca z dziećmi jest dla mnie pasją. Podchodzę do niej z zaangażowaniem. Lubię u swoich wychowanków szczerość i spontaniczność. Nie lubię monotonii, a praca w szkole dostarcza mi coraz to nowych wyzwań.

Szkoła to nie jedyna moja pasja. Wolny czas spędzam w ogrodzie, czytam książki, wędruję  po górach.

 

MGR RENATA SAGAN – WYCHOWAWCA KLASY VII, NAUCZYCIEL JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Renata

RENATA SAGAN O SOBIE:

Od 7 lat pracuję w szkole w Konarach. Uczę języka angielskiego w klasach 1-6. W pracy z młodszymi uczniami wiele czasu poświęcam na gry i zabawy oraz naukę poprzez piosenki, a wśród starszych grup kładę nacisk na umiejętność komunikacji. Let’s speak English then!

 

MGR URSZULA KULPIŃSKA – WYCHOWAWCA KLASY V, NAUCZYCIEL PRZYRODY i GEOGRAFII

UK_przyroda_spkonary

URSZULA KULPIŃSKA O SOBIE:

Jestem nauczycielem przyrody, geografii oraz oligofrenopedagogiem. Posiadam stopień awansu zawodowego nauczyciela dyplomowanego. Wolne chwile spędzam na wędrówkach górskich, jeździe na rowerze oraz czytaniu literatury.

MGR EDYTA WRÓBLEWSKA-STOPA – WYCHOWAWCA KLASY VI, NAUCZYCIEL MATEMATYKI I ZAJĘĆ KOMPUTEROWYCH

zdj Edi

EDYTA WRÓBLEWSKA-STOPA O SOBIE:

Jestem absolwentką Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie na kierunku matematyka. Ukończyłam także studia podyplomowe na kierunku informatyka. Jestem nauczycielem kontraktowym. Matematyka jest moją pasją. Chcę dzielić się moją pasją poprzez pomoc w rozwijaniu umiejętności matematycznych. Bardzo cenię pracę z dziećmi i młodzieżą, a sukcesy moich uczniów motywują mnie do dalszej pracy.

W wolnych chwilach czytam książki, uprawiam sporty – jeżdżę na rowerze,  na nartach, pływam. W miarę możliwości oraz wolnego czasu, chętnie podróżuję i poznaję nowe miejsca lub zdobywam górskie szczyty.

MGR KATARZYNA KRAUS – WYCHOWAWCA W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM 3-LATKÓW

KATARZYNA KRAUS O SOBIE:

Jestem absolwentką Uniwersytetu Pedagogicznego, kierunek Pedagogika społeczno – opiekuńcza. Ukończyłam także studia podyplomowe na kierunku Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna. Ze Szkoła Podstawową w Konarach jestem związana już od kilku lat, obecnie jestem nauczycielką oddziału przedszkolnego.  W pracy z dziećmi najbardziej lubię ich spontaniczność oraz szczerość i nieskończona ilość pomysłów.  Swój wolny czas spędzam poznając nowe miejsca i ludzi, wędrując po górach, a także uprawiając sport.

MGR IZABELLA JURKIEWICZ – WYCHOWAWCA W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM 4-LATKÓW

IZABELLA JURKIEWICZ O SOBIE:

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku: Pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna z terapią pedagogiczną oraz studia podyplomowe: Przygotowanie pedagogiczne do pracy nauczycielskiej.  W pracy z dziećmi staram się kierować ich indywidualnymi możliwościami i potrzebami. Lubię ich bezpośredniość, swobodę ducha, spontaniczność.

Moje zainteresowania to literatura piękna oraz paralotniarstwo.

MGR MARZENA SEREK – WYCHOWAWCA W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM 4-LATKÓW

20161020_115530-1

MARZENA SEREK O SOBIE:

Studia licencjackie ukończyłam w Karkonoskiej Szkole Wyższej. Swoją edukację kontynuowałam  na studiach magisterskich Uniwersytetu  Wrocławskiego,  kończąc tam  terapię pedagogiczną. Mam czteroletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. W swojej pracy najbardziej cenię sobie dobro dziecka. Inspiruje mnie dziecięca otwartość i spontaniczność, a jako nauczyciel chciałabym rozwijać tą naturalną kreatywność i służyć dzieciom swoim wsparciem i pomocą.

MGR MAGDALENA KRÓL – WYCHOWAWCA W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM

magda-krol

MAGDALENA KRÓL O SOBIE:
Jestem absolwentką Uniwersytetu  Pedagogicznego w Krakowie na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna oraz pedagogika społeczno- opiekuńcza. W pracy z dziećmi nigdy nic nie jest pewne na 100%, przez co praca z nimi jest codzienną przygodą. U przedszkolaków cenię spontaniczność, szczerość i uśmiech, którym zarażają wszystkich wokoło. Wolny czas spędzam czytając kryminały, chodząc po górach i spotykając się z przyjaciółmi.

 
 
 
 
MGR ALEKSANDRA OJCZYK – WYCHOWAWCA ŚWIETLICY, NAUCZYCIEL JĘZYKA ANGIELSKIEGO
 
ALEKSANDRA OJCZYK O SOBIE:
Jestem absolwentką Uniwersytetu Pedagogicznego na kierunku filologia angielska oraz pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Jestem nauczycielem kontraktowym. Bardzo cenię pracę z dziećmi i podchodzę do niej z zaangażowaniem. W wolnych chwilach czytam książki oraz uprawiam sport – pływanie.

MGR EMIL KIEŁBOWICZ – NAUCZYCIEL MUZYKI

wp_20161001_14_04_46_pro

EMIL KIEŁBOWICZ O SOBIE:

Absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie. Gram na instrumentach klawiszowych. Muzyki uczę od 4 lat. Od września 2016 r. rozpocząłem pracę w Szkole Podstawowej w Konarach. W wolnym czasie jeżdżę na rolkach i słucham muzyki rockowej.

MGR AGNIESZKA SURÓWKA – NAUCZYCIEL HISTORII, WYCHOWAWCA ŚWIETLICY

AGNIESZKA SURÓWKA O SOBIE:

Jestem absolwentką Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, kierunek historia oraz historia z wiedzą o społeczeństwie. Interesuję się również psychologią i antropologią.

Przez kilka lat prowadziłam kreatywne zajęcia dla dzieci (scrapbooking, tworzenie ozdób i biżuterii, szycie, wytwarzanie mydełek naturalnych).  W wolnych chwilach czytam, maluję. Bardzo lubię podróżować, poznawać nowych ludzi.

MGR JANUSZ JANIK – NAUCZYCIEL W-F, GIMNASTYKA KOREKCYJNA

janusz

JANUSZ JANIK O SOBIE:

Absolwent krakowskiej AWF, nauczyciel wychowania fizycznego z 19 letnim stażem. Prowadzę zajęcia sportowe i gimnastykę korekcyjną z dziećmi. Jestem trenerem kajakarstwa.

 

KS. MGR TADEUSZ TOKARZ – NAUCZYCIEL RELIGII

 

W szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Konarach pracują także:

P. Magdalena Kubas – sekretarz szkoły

P. Danuta Suder – woźna

P. Małgorzata Opryszek – woźna

 

Szkolimy się z pierwszej pomocy.

Kalendarz
Lipiec 2018
P W Ś C P S N
« Cze    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Najnowsze zdjęcia
received_1625225814269830 received_1625225760936502 received_1625225524269859 35721709_1777384475686977_6952438289894735872_n
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Konarach
Konary, ul. Szkolna 13, 32-031 Mogilany, tel.: 12 270 41 42, e-mail: spkonary@poczta.onet.pl
Copyright by www.spkonary.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.