nivo slider image nivo slider image

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszam w progi Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Konarach. Przekonacie się Państwo, że jest to szkoła niepowtarzalna. Uczą się tu niezwykłe dzieci, każde z nich jest inne, każde dysponuje ogromnym potencjałem rozwojowym, każde ma wiele różnorodnych talentów. Każde dziecko w naszej szkole jest docenione, szanowane, lubiane; nabywa umiejętności szanowania i doceniania drugiego człowieka. Nauczyciele naszej szkoły oraz pracownicy administracji i obsługi swoim zaangażowaniem i oddaniem wspierają każdego ucznia, pomagają w odkrywaniu jego mocnych stron, towarzyszą w edukacyjnej podróży, zachęcają do samodzielności. Nauczyciele pokazują, w jaki sposób rozwijać zdolności specjalne i jak je wykorzystać, aby rozwijać również słabsze strony funkcjonowania. A przy tym często się uśmiechają, są sympatyczni i przyjaźni. Swoją wiedzą i umiejętnościami dzielą się z dziećmi, aby każde z nich osiągnęło sukces, już teraz edukacyjny i społeczny, a w przyszłości życiowy i zawodowy.

Najwcześniejsze etapy edukacyjne mają wielki wpływ na przyszłe losy człowieka. Pragniemy, aby dzieci, które uczą się w naszej szkole były świadome własnej wartości i miały motywację do zdobywania wiedzy i rozwijania umiejętności potrzebnych człowiekowi XXI wieku.

Nasza szkoła jest także niepowtarzalna, ponieważ jako jedyna szkoła w Polsce pracuje w oparciu o autorski program Wielointeligentnej edukacji, zbudowanej na teorii inteligencji wielorakich Howarda Gardnera, profesora neuropsychologii Harvard University.

Jest to Wielointeligentna szkoła dla dziecka, w której Dziecko jest najważniejszą Osobą.

Z wyrazami szacunku,

Monika Zatorska – Dyrektor

« Sie
Najnowsze zdjęcia
DSC08502 DSC08497 DSC08491 DSC08488
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Konarach
Konary 235, 32-031 Mogilany, tel.: 12 270 41 42, e-mail: spkonary@poczta.onet.pl
Copyright by www.spkonary.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.