nivo slider image nivo slider image

Nasze sukcesy i osiągnięcia

                                                                           Rok Szkolny 2018/2019

 

 

 

ROK SZKOLNY 2017/2018

W dniu 22.05.2018 w SP im. Jana Pawła II w Gaju, odbyło się rozstrzygnięcie gminnego konkursu plastycznego „Jesteśmy asertywni, potrafimy dokonać właściwego wyboru. STOP używkom”. Prace plastyczne uczennic Naszej szkoły; Justyny Sroki i Izabeli Drabant z klasy IV otrzymały wyróżnienie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

———————————————————————————————-

PUCHAR PREZESA VICTORIA GAJ

————————————————————————————————

SUKCESY MUZYCZNE JULII NAGY

SUKCESY MUZYCZNE JULII NAGY I NATALII TYLEK

————————————————————————————————

SUKCES VICTORII DZIECHCIOWSKIEJ

———————————————————————————————–

————————————————————————————————

KRAKUSEK 2017/2018

Z przyjemnością informujemy, że Karolinka Hryszko, uczennica Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Konarach, kl. IIIa, jest finalistką Konkursu wiedzy o Krakowie Krakusek 2017/2018. W tegorocznej XIII edycji Konkursu organizowanego przez Zamek Królewski na Wawelu, Społeczną Szkołę Podstawową nr 4 im. Juliusza Słowackiego oraz Akademię Żakowską udział wzięło 5 i pół tysiąca uczniów z województwa małopolskiego. Karolinka otrzymała wyróżnienie zdobywając 68 punktów na 71. 

Serdecznie gratulujemy!!! 

———————————————————————————————————-

KONKURS „MAM TALENT 2018”

Z przyjemnością informujemy, że uczeń naszej szkoły, Borys Stachańczyk z klasy 4, zajął pierwsze miejsce w Konkursie „Mam Talent 2018” w kategorii wiekowej klas 4 do 6. Konkurs zorganizowany był przez Szkołę Podstawową w Mogilanach.

 

 

————————————————————————————————————

KONKURS RECYTATORSKI

W GOK-u w Mogilanach 13 marca 2018r. odbył się Gminny Konkurs Recytatorski w ramach eliminacji do etapu powiatowego 63 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Konkurs przeprowadzony był w trzech kategoriach wiekowych. Z dumą informujemy, że uczennica naszej szkoły Victoria Dziechciowska otrzymała wyróżnienie w kategorii uczniów klas 4-6. Gratulujemy!
Anita Malec

 

—————————————————————————————————–

Prace uczniów reprezentujących naszą szkołę w konkursie ,, Orzeł biały – naszą dumą”.

——————————————————————————————————–
BIERZMY PRZYKŁAD Z NAJMŁODSZYCH.
 
Spotykamy się codziennie w klasach, na szkolnych korytarzach, ale niewiele o sobie wiemy. Są wśród nas osoby o wielkich sercach.. Takim właśnie człowiekiem okazała się Milena- uczennica z klasy pierwszej, która postanowiła wykonać gest serca w stronę starszej koleżanki- Marysi.
Z Marysią zetknęła się tylko raz, minęły się w sali integracji sensorycznej. Wtedy usłyszała o chorobie dziewczynki. Wzruszona jej historią zapragnęła coś dla niej zrobić. Tak jak wielu uczniów z naszej szkoły w okresie bożonarodzeniowym „chodziła po kolędzie”. Kolędowała dla Marysi.
Dziewczynki spotkały się znów w szkole. Tym razem rozmawiały ze sobą i Milenka przekazała chorej koleżance wszystkie zebrane przez siebie w czasie kolędy pieniądze. Maria opowiadała, że marzy o specjalistycznym rowerze. Może dar Mileny będzie pierwszą cegiełką do realizacji tego pragnienia.
Milenko jesteś wzorem dla nas wszystkich! Podziwiamy, że w wieku 7 lat potrafisz podejmować tak poważne decyzje.
M. Pierzchała

————————————————————————————————————

———————————————————————————————————-

SUKCES W TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO 

Uczeń naszej szkoły – Konrad z klasy VII – zdobył I miejsce w Turnieju Tenisa Stołowego Szkół Podstawowych. Serdecznie gratulujemy sukcesu!

———————————————————————————————————————-

Szanowni Państwo!

         Bardzo miło mi poinformować, że w dniu 7 grudnia 2017 trzy uczennice z naszej szkoły stworzyły drużynę i wystartowały w VIII powiatowym Konkursie wiedzy o honorowym krwiodawstwie i pierwszej pomocy organizowanym przez Małopolski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Krakowie. Nasza drużyna w składzie: z klasy IV – Ewa Kołodziejczyk, z klasy V – Victoria Dziechciowska oraz z klasy VI – Kinga Szczurek zdobyły pierwsze miejsce. Gratuluję i składam serdeczne podziękowania Pani Anicie Arendarczyk, Edycie Wróblewskiej-Stopie, Urszuli Kulpińskiej oraz Magdalenie Oleksy-Zborowskiej, które przygotowały materiały pomocne w nauce do konkursu.

                                                                                              Anna Stopa

                                                                                              Dyrektor Szkoły

———————————————————————————————————–

27 listopada 2017 r. odbyły się Gminne zawody w unihokeju gminy Świątniki Górne.

W zawodach startowało 6 szkół : Olszowice, Rzeszotary, Wrzasowice, Świątniki Górne, Ochojno i gościnnie Konary. Drużyna chłopców zajęła 2 miejsce po dogrywce i rzutach karnych. Gratulujemy!
Drużyna dziewcząt nie ukończyła zawodów oddając 2 mecze walkowerem.

Zawody – unihokej <- kliknij, aby zobaczyć galerię

————————————————————————————————————–
Miło nam poinformować, że w dniu 27.11.2017 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego. Nasi sportowcy wywalczyli  II i III miejsce drużynowo.
Gratulujemy !
———————————————————————————————————————-
W dniu 22.11.2017 w naszej Szkole odbyło się  rozstrzygnięcie konkursu plastycznego ” Mój wymarzony zawód”. Laureatami zostali: Patrycja Pitala kl. IV, Barbara Szczepanik kl. IV, Karolina Czaplik kl. IV, Ewa Kołodziejczyk kl. IV, Emilia Sobaś kl.IV, Jagoda Serafin kl. IV, Borys Stachańczyk kl. IV, Justyna Sroka kl. IV, Julia Malinowska kl. VII.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy.
 

————————————————————————————————————————–

10 listopada 2017 r. uczniowie klasy 5 i 6 wzięli udział w patriotycznej grze terenowej „Śladami Niepodległości” ulicami Krakowa. Nasi uczniowie zajęli I MIEJSCE w kategorii prezentacji grupy z wykorzystaniem emblematów patriotycznych. Serdecznie gratulujemy sukcesu! 

Gala rozdania nagród laureatom gry „Śladami niepodległości” <kliknij, aby zobaczyć zdjęcia

—————————————————————————————————————————-

Drugi turniej tenisa stołowego o Puchar Burmistrza Świątnik Górnych

W tym roku po raz drugi odbył się Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Świątniki Górne. Uczestniczyli w nim nasi uczniowie oraz absolwenci naszej szkoły i zajęli następujące miejsca:

  • w kategorii szkół podstawowych:
2 miejsce Dominik Ćwierz
9 miejsce Dawid Iwaszko
  • w kategorii open:

4 miejsce Konrad Sikora

7 miejsce Adrian Sikora – absolwent SP Konary

  • w kategorii szkół gimnazjalnych – nasi absolwenci :
1 miejsce Damian Gadocha
2 miejsce Mateusz Malik
 
Gratulujemy sukcesów!

—————————————————————————————————————————

Miło nam poinformować, że nasz uczeń Borys Stachańczyk z klasy 4 wraz rodzicami oraz siostrą Leną wzięli udział w niedzielę (01.10.2017) w  wydarzeniu sportowym organizowanym na boisku sportowym Tempo Rzeszotary o nazwie  Podbijanie Wielkiego Różańca.

Wygrane nagrody – trzy piłki do piłki nożnej oraz jedną piłkę do koszykówki – przekazał na rzecz naszej szkoły.

Bardzo dziękujemy za wspaniały gest. 

 

Grono Pedagogiczne oraz Uczniowie

Szkoły Podstawowej im M.Konopnickiej w Konarach

 

 
 image2image1
 

 

 

 

 

Kalendarz
Wrzesień 2018
P W Ś C P S N
« Sie    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Najnowsze zdjęcia
received_1625225814269830 received_1625225760936502 received_1625225524269859 35721709_1777384475686977_6952438289894735872_n
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Konarach
Konary, ul. Szkolna 13, 32-031 Mogilany, tel.: 12 270 41 42, e-mail: spkonary@poczta.onet.pl
Copyright by www.spkonary.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.